Tworzymy repliki eksponatów w wirtualnej przestrzeni trójwymiarowej, animacje i wizualizacje 3d.

Oferujemy między innymi wizualizacje 3d aranżacji powstającej przestrzeni wystawienniczej uwzględniające wykończenie wnętrz, planowane oświetlenie, umeblowanie czy rozmieszczenie eksponatów oraz sprzętu multimedialnego. Dzięki temu łatwo można ocenić końcowy efekt proponowanych rozwiązań.

Oferujemy również odtwarzanie obiektów, pomieszczeń i eksponatów, których już nie ma, na bazie archiwalnej dokumentacji, zdjęć, opisów czy obrazów. Tak powstałe zdigitalizowane eksponaty 3d wykorzystujemy m.in.: do tworzenia aplikacji multimedialnych, wirtualnych spacerów i mappingu 3d.

W zależności od wykorzystanej technologii wirtualne eksponaty można obracać wokół własnej osi lub pozwolić na dowolną manipulację w przestrzeni. Tworzymy modele 3d z dbałością o szczegóły.  Dobieramy odpowiednie tekstury i sposób oświetlenia w taki sposób, aby efekt końcowy był jak najbardziej naturalny.

Realizujemy również klipy wideo na potrzeby prezentacji multimedialnych, w tym z udziałem aktorów. Zapewniamy również dobór kostiumów, rekwizytów i charakteryzacji.

Podsumowując, przy pomocy technologii tworzymy:

  • modele 3d eksponatów
  • wizualizacje pomieszczeń
  • interaktywne makiety (np. odtwarzające średniowieczną zabudowę miasta)
  • mapping 3D (na budynkach i makietach)
  • multimedialne aplikacje na gogle wirtualnej rzeczywistości

Zainteresowała Cię nasza propozycja? Zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas