Jeśli potrzebujesz aplikacji na gogle wirtualnej rzeczywistości świetnie trafiłaś/eś. Wirtualne spacery to nasza specjalność!

GOGLE WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

Choć technologia VR wciąż ma status „nowinki” na rynku dostępne już są urządzenia, z pomocą których możemy zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości. Do wyboru mamy modele gogli, w których rolę ekranu pełni mocowany w urządzeniu smartfon oraz w pełni multimedialne hełmy wirtualnej rzeczywistości jak Oculus Rift czy HTC Vive. Zapewniamy fachową pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań, zapewniając najwyższą jakość wirtualnych przeżyć.

APLIKACJE NA GOGLE WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI – WIRTUALNE SPACERY I NIE TYLKO

Technologia wirtualnej rzeczywistości otwiera przed muzeami możliwości dostarczania swoim gościom nowych nieporównywalnych z niczym wcześniej doświadczeń. Z jej pomocą możemy zaprosić zwiedzających na wirtualny spacer do odległych krain i czasów, po obiektach których już nie ma albo nigdy nie powstały. Granice tych magicznych podróży ogranicza jedynie wyobraźnia!

Opracowując aplikacje na gogle wirtualnej rzeczywistości wykorzystujemy technikę modelowania 3d, dzięki której na podstawie dostępnych materiałów możemy np. odtworzyć nieistniejące już obiekty oraz technologię wideo 360*, która umożliwia niesamowite zanurzenie się w prezentowanych wydarzeniach. Aplikacje na gogle wirtualnej rzeczywistości można także połączyć z podkładem dźwiękowym, np. nagraniem lektora, który pełni rolę przewodnika po „zwiedzanej” przestrzeni.

ZASTOSOWANIE WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI W MUZEACH

Poniżej przedstawiamy przykłady zastosowań technologii wirtualnej rzeczywistości w przestrzeni ekspozycyjnej:

  • Wirtualny spacer po planowanej ekspozycji. Tak, dzięki technologii VR możesz „przejść się” po wystawie zanim ona powstanie, by ocenić czy aranżacja, ścieżki i stanowiska zostały dobrze zaplanowane.
  • Wirtualna podróż w czasie do dawnych wydarzeń. Z pomocą najnowszych technologii możemy nagrać inscenizację filmową z udziałem aktorów w perspektywie 360 *. Dzięki temu po założeniu gogli wirtualnej rzeczywistości zwiedzający mogą poczują się jak uczestnicy historycznych wydarzeń.
  • Wirtualny spacer po nie istniejących już obiekcie, np. zamku czy pomieszczeniu pracowni. Do przygotowania modeli potrzebne będę materiały źródłowe: ryciny, mapy, opisy, archiwalne zdjęcia i wideo, o ile są dostępne.

JEŚLI SZUKASZ NIESZABLONOWYCH POMYSŁÓW, NIE CZEKAJ DŁUŻEJ!

Chętnie spotkamy się w celu ustalenia Twoich potrzeb. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Skontaktuj się