Poznaj rozwiązania multimedialne najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

KIOSKI INTERAKTYWNE

kiosk

Przygotowujemy kioski interaktywne dostosowane do potrzeb konkretnych projektów. Wybieramy optymalny sprzęt multimedialny spośród najnowocześniejszych, sprawdzonych rozwiązań na rynku. Montujemy sprzęt w zabudowie, które jest zrobiona tak, aby współgrać z charakterem i aranżacją danej ekspozycji, zarówno tych tradycyjnych, jak i bardzo nowoczesnych. Dobierzemy sprzęt do każdego budżetu.

Zobacz więcej »

APLIKACJE MULTIMEDIALNE

Ekran dotykowy

Tworzymy aplikacje na wszelkie urządzenia multimedialne. Specjalizujemy się zwłaszcza w rozwiązaniach na stanowiska opartych na ekranach dotykowych takich jak np. kioski interaktywne. Przygotowane przez nas aplikacje mają autorską szatę graficzną i scenariusz dopasowany do charakteru danej wystawy oraz unikalną funkcjonalność przygotowywaną specjalnie do potrzeb wystawienniczych muzeum.

Zobacz więcej »

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ

wirtualny-spacer

Technologia Wirtualnej Rzeczywistości to jedna z najgorętszych nowinek technicznych nadchodzących lat. Możliwość przeniesienia się do innego miejsca i czasu w goglach wirtualnej rzeczywistości budzi ogromne zainteresowanie i stwarza zupełnie nowe możliwości dostarczania niezwykłych wrażeń zwiedzającym. Wirtualny spacer może być przyszłością ekspozycji ciekawych ekspozycji muzealnych.

Zobacz więcej »