KLIENT: MUZEUM NARODOWE ROLNICTWA W SZRENIAWIE, NA ZLECENIE AGENCJI TWÓRCZA10

Projekt graficzny i oprogramowanie multimedialnej prezentacji interaktywnej na ekran dotykowy, na podstawie koncepcji funkcjonalnej autorstwa agencji Twórcza10

Aplikacja dotykowa - kiosk interaktywny

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie powstało w 1964 roku, a status muzeum narodowego uzyskało w 1975 roku. Jest jedynym tej rangi muzeum rolnictwa w Polsce i jednym z nielicznych i największych w Europie.

Naszym zadaniem było przygotowanie interaktywnej prezentacji przeznaczonej na ekran dotykowy, która prezentowała historię pałacu budowanego w latach 1852-1853, będącym miejscem ekspozycji pt. „Życie codzienne w wielkopolskim dworze w okresie międzywojennym”.

Aplikacja w interaktywny sposób pozwalała zwiedzić obiekt. Za pomocą animacji 3d prezentowała budynek z zewnątrz wraz z detalami oraz poszczególne pomieszczenia pałacu. Klikając na punkty interaktywne, można było dowiedzieć się, gdzie znajdują się poszczególne ekspozycje tematyczne.

Druga część aplikacji prezentowała ponad 50 dokumentów i fotografii związanych z pałacem w Szreniawie.

Zwiedzający mogli zapoznać się z prezentacją w języku polskim i angielskim.

• Projektowanie graficzne i obróbka zdjęć
  • Prezentacja multimedialna na ekran dotykowy
  • Integracja animacji 3d