Tworzymy nowoczesne, responsywne serwisy www i Wirtualne Muzea.

Nasze projekty cechują się nowoczesną stylistyką, która pozwala zainteresować odbiorcę zgromadzonymi eksponatami i zachęcić do odwiedzenia wystawy.

Intuicyjna nawigacja pozwala na łatwe dotarcie do istotnych wiadomości, a przyjazny interfejs użytkownika, wersje dla osób niewidomych i niedowidzących ułatwiają korzystanie ze strony zarówno na komputerach, jak i urządzeniach przenośnych: tabletach i smartfonach.

Projekty opieramy w zależności od potrzeb klienta na rozwiązaniach typu Open Source lub na autorskim systemie CMS, ściśle dostosowanym do potrzeb Zamawiającego i specyfiki projektu. Modularna budowa umożliwia łatwą rozbudowę serwisu.

Zapewniamy stałe wsparcie techniczne i długi okres gwarancyjny.

Tworzymy również aplikacje internetowe, które pozwalają na katalogowanie zbiorów muzealnych online, tworząc cyfrową bazę wiedzy.

Oferujemy między innymi:

• projekty nowoczesnych serwisów www
  • standard WCAG 2.0, przyjazny dla niepełnosprawnych
  • standard RWD (strony responsywne)
  • intuicyjny System Zarządzania Treścią
  • Wirtualne Muzea – katalogi zdigitalizowanych zbiorów
  • obsługę nietypowych rozwiązań (np. wirtualny kustosz)
  • Wirtualne spacery po muzeum (na zasadzie panoram 360)
  • prezentację wybranych eksponatów w 3d
  • projekt identyfikacji wizualnej przedsięwzięcia
  • elementy gamifikacji

Zainteresowała Cię nasza propozycja? Zapraszamy do kontaktu.