Dozowniki multimedialne, systemy rozpoznawania twarzy i inne rozwiązania w dobie pandemii koronawirusa.

Muzea i inne instytucje kultury zostały ponownie otwarte, jednak wymagane jest tam przestrzeganie zaleceń sanitarnych. Upłynie jeszcze wiele miesięcy zanim te obostrzenia znikną. Warto jednak pamiętać, że świadomość społeczna zachowania zasad higieny po pandemii wzrośnie. Zarówno pracownicy jak i goście muzeów i innych instytucji kultury prawdopodobnie sami będą oczekiwać rozwiązań, które będą chronić ich przed innymi chorobami, np. grypą.

W związku z tym prezentujemy Państwu ofertę na multimedialne dozowniki i inne rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo higieniczne, ale również stanowiące idealne rozwiązania marketingowe. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania oferty cenowej.

Multimedialny bezdotykowy dozownik dezynfekujący z 10″ ekranem LCD

Zwiększ bezpieczeństwo pracownikom i zwiedzającym.

Dozownik można kupić w wersji ze stojakiem lub bez. Może on stanowić równocześnie zachętę do rozpoczęcia zwiedzania obiektu lub stanowić punkt reklamowy.

Dozownik posiada następujące cechy:

• odtwarzanie plików wideo mp4 i mov
  • wbudowane głośniki
  • zasilanie z baterii i zasilacza
  • automatyczne zapętlenie plików jpg
  • pojemność : 3000 ml

Multimedialny kiosk z dozownikiem dezynfekującym i ekranem 21.5” LCD oraz systemem Android

Główna powłoka zewnętrzna wykonana jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo z warstwą ochronną.

Zapewnia bezdotykowe dozowanie środku dezynfekującego. Wyświetla pliki wideo, które mogą pokazywać np. instrukcje prawidłowego mycia rąk oraz stanowić nośnik reklam i komunikatów marketingowych.

Do nabycia w opcji ze stojakiem lub bez.

• Rozmiar ekranu: 21,5 cala
  • Rozdzielczość: 1920 * 1080 FHD
  • Kąty widzenia: 178 ° / 178 °
  • Jasność: 250 nitów
  • Kontrast: 1500: 1
  • Dotyk: Nie
  • Pojemność dozownika: 1 000 ml
  • System: OS Android 7.1.1
  • Obsługa karty SD o pojemności do 32 GB
  • Odtwarzanie plików zdjęciowych, audio i wideo popularnych formatów do 4K

Detektor twarzy

Wodoszczelny i przetestowany do pracy publicznej detektor twarzy z 8″ ekranem, który już w 1 sekundę rozpoznaje osobę i mierzy jej temperaturę z odległości 1 metra.

Rozpoznaje programowalne zadane funkcje takie jak maseczki ochronne lub ID użytkownika .

Umożliwia pracę 24 h / dobę, statystyki wejść, automatyczne otwieranie drzwi po skanie twarzy pracownika (oprogramowanie pozwala na import bazy danych do 30 tyś osób).

Posiada wiele rodzajów złącz, dzięki czemu umożliwia szybką adaptację z istniejącymi systemami kontroli dostępu.

• Rodzaj kamery: Szerokokątna , IR
  • Zasięg focusa: 50 cm – 1,5 m
  • Wielkość ekranu: 8 cali
  • Rozdzielczość: 1280 x 720 px
  • Sieć: Ethernet / Wifi
  • Detekcja twarzy: Tak
  • System: Android 8.0
  • Pojemność bazy twarzy: 30.000
  • Dokładność pomiaru: 0.2 °C
  • Zakres pomiaru temperatury: 10°C~42°C
  • Kąt wiedzenia kamery: 120/120
  • Wodoszczelność: IP 65
  • Zasilanie: DC 12V(±10%)
  • Wymiary: 238.24*128*25(mm)

Różne opcje mocowania

Termowizyjny system pomiaru temperatury ciała

System jest w stanie rozpoznać 30 osób na minutę. Umożliwia szybki i skuteczny pomiar temperatury ciała.

Z uwagi na niewielkie wymiary całego systemu oraz jego mobilność może on być stosowany w miejscach użyteczności publicznej.

Podłączenie zewnętrznego 24″ monitora umożliwia stały monitoring przez pracownika ochrony.

• Rozdzielczość kamery : 256 x 192 px
  • Zakres pomiaru : od 0.15 cm – 2 m